Kontrast:

Wyniki Konkursu o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania Edycja II

AKADEMIA PROGRAMOWANIA | STOWARZYSZENIE TALENT

KATEGORIA GIMNAZJALNA

W kategorii gimnazjalnej zwyciężył Mateusz Smoliński z Warszawy!

Miejsce II – Konrad Skublicki, Warszawa

Miejsce III – Michał Staniewski, Szczecin

Miejsce IV – Grzegorz Kopania, Warszawa

Miejsce V – Marek Skiba, Lublin

Miejsce VI – Antoni Wiśniewski, Warszawa

Ranking uczestników kategorii gimnazjalnej

Lp.

Imię

Nazwisko

Wynik

1

Mateusz

Smoliński

400

2

Konrad

Skublicki

400

3

Michał

Staniewski

400

4

Grzegorz

Kopania

400

5

Marek

Skiba

400

6

Antoni

Wiśniewski

400

7

Bartłomiej

Cieslar

290

8

Justyna

Jaworska

290

9

Krzysztof

Wolicki

280

10

Karolina

Drabik

270

11

Andrzej

Stalke

250

12

Justyna

Palikowska

240

13

Michał

Umiński

230

14

Marcin

Mordecki

220

15

Seweryn

Ziemski

210

16

Jan

Kwiatkowski

200

17

Igor

Witkowski

200

18

Kacper

Harasimowicz

200

19

Rafał

Pyzik

200

20

Wojciech

Rzepliński

200

21

Kamil

Michalak

200

22

Wiera

Szneider

200

23

Stanisław

Gutowski

200

24

Kalina

Jasińska

200

25

Michał

Kern

200

26

Andrzej

Sijka

200

27

Michał

Napiórkowski

190

28

Jędrzej

Dudzicz

176

29

Jakub

Walusiak

170

30

Anna

Sawicka

160

31

Oskar

Czupowski

150

32

Mateusz

Materek

150

33

Helena

Wałachowska

150

34

Piotr

Pawłowski

130

35

Przemysław

Rozwałka

130

36

Rafał

Spyra

120

37

Michał

Bogiel

120

38

Ziemowit

Wojciechowski

120

39

Mateusz

Zakrzewski

110

40

Juliusz

Korab-Karpowicz

110

41

Kacper

Kowalczyk

110

42

Eryk

Kalaciński

110

43

Karol

Jaremczak

110

44

Marcin

Tabisz

100

45

Łukasz

Orawiec

100

46

Julia

Pecio

100

47

Jakub

Wornbard

100

48

Mikołaj

Korulczyk

100

49

Adam

Maliszewski

100

50

Jakub

Orzyłowski

100

51

Kacper

Musiał

100

52

Bartosz

Cybulski

100

53

Szymon

Pawletko

100

54

Bartosz

Staroń

100

55

Marcin

Ślusarczyk

100

56

Karolina

Móżdżyńska

100

57

Paweł

Narkiewicz

100

58

Mikołaj

Burdziński

100

59

Krzysztof

Słonka

100

60

Kacper

Szczepański

100

61

Piotr

Ulanowski

100

62

Krzysztof

Borowski

100

63

Gabriel

Prywer

100

64

Michał

Kowalski

100

65

Marcin

Stefanowicz

100

66

Michał

Siedlanowski

100

67

Piotr

Uliński

100

68

Konrad

Walczak

100

69

Michał

Spręga

100

70

Olga

Bońdos

100

71

Paulina

Pecio

100

72

Jakub

Kuleta

100

73

Tymoteusz

Burak

100

74

Jakub

Organowski

100

75

Jan

Cruslinski

100

76

Łukasz

Orlikowski

100

77

Ania

Mazurkiewicz

100

78

Jędrzej

Niemiera

100

79

Patryk

Rakowski

100

80

Michał

Haba

100

81

Adam

Plewczyński

100

82

Piotr

Filipiak

100

83

Kozak

Jakub

100

84

Mateusz

Sukiennik

100

85

Konrad

Ślusarz

100

86

Szymon

Piątek

100

87

Olaf

Łogin

100

88

Kacper

Ochnik

100

89

Mikołaj

Szakowski

100

90

Wojciech

Kozłowski

100

91

Tomasz

Lubelski

100

92

Łukasz

Waszczuk

100

93

Sebastian

Misztal

100

94

Bartosz

Chaszczewski

100

 

Pozostali uczestnicy zdobyli poniżej 100 punktów.

Przy równej ilości punktów o kolejności decydował sumaryczny czas wysłań prawidłowych rozwiązań.

 

 

KATEGORIA PONADGIMNAZJALNA

W kategorii ponadgimnazjalnej zwyciężył Paweł Burzyński z Gdyni!

Miejsce II – Michał Heppner, Gdańsk

Miejsce III – Mateusz Radecki, Radom

 

Ranking uczestników kategorii ponadgimnazjalnej

Lp.

Imię

Nazwisko

Wynik

1

Paweł

Burzyński

500

2

Michał

Heppner

500

3

Mateusz

Radecki

480

4

Rafał

Tatarczuk

440

5

Piotr

Borowski

420

6

Krystian

Król

410

7

Wojciech

Bączkowski

409

8

Jakub

Węgrecki

400

9

Jan

Klinkosz

400

10

Krzysztof

Pióro

400

11

Mateusz

Gienieczko

400

12

Jakub

Kosterna

400

13

Fryderyk

Sucharczuk

400

14

Piotr

Lewandowski

400

15

Piotr

Zieliński

400

16

Krzysztof

Małysa

400

17

Wiktor

Marszałkowski

400

18

Grzegorz

Gawryał

380

19

Franciszek

Szarwacki

355

20

Kamil

Bladoszewski

322

21

Łukasz

Wróblewski

311

22

Kacper

Budziło

310

23

Damian

Werpachowski

310

24

Ryszard

Gromek

310

25

Bartłomiej

Lubaszka

300

26

Dominika

Warchoł

300

27

Aleksandra

Siwiak

300

28

Krzysztof

Stempiński

300

29

Marcin

Wierzbicki

300

30

Szymon

Tworkowski

300

31

Michał

Panek

300

32

Piotr

Nawrot

300

33

Michał

Czwórnóg

300

34

Michał

Kowieski

300

35

Karol

Baryła

300

36

Maciej

Kusztelak

300

37

Jakub

Mikołajczewski

300

38

Paweł

Wieczorek

300

39

Patryk

Mazurek

295

40

Maciej

Rymar

289

41

Robert

Michna

255

42

Tomasz

Markowski

250

43

Weronika

Głuszczak

237

44

Ola

Beksa

222

45

Patryk

Troć

222

46

Gerard

Dróżdż

222

47

Łukasz

Białas

222

48

Maciej

Ziółkowski

220

49

Piotr

Onyszczuk

211

50

Szymon

Cader

210

51

Aleksandra

Księżny

210

52

Jakub

Kołton

200

53

Kamil

Krzempek

200

54

Jagoda

Kamińska

200

55

Maciej

Suliński

200

56

Mateusz

Czyż

200

57

Wojciech

Borostowski

200

58

Rafał

Kulus

200

59

Adam

Furtak

200

60

Jan

Kubasik

200

61

Maciej

Kapuściński

200

62

Kamil

Banaś

200

63

Dawid

Jamka

200

64

Małgorzata

Frąckowiak

200

65

Damian

Bisewski

200

66

Fryderyk

Wiatrowski

200

67

Krzysztof

Dobrzański

197

68

Albert

Pypowski

190

69

Hubert

Budzyński

177

70

Adam

Furtak

170

71

Kacper

Bojarczuk

155

72

Kacper

Herchel

152

73

Michał

Ciborowski

140

74

Jarosław

Cierpich

132

75

Aleksander

Kleinszmidt

131

76

Przemysław

Reszka

121

77

Nikodem

Buch

121

78

Radosław

Różyński

111

79

Kinga

Syta

110

80

Jakub

Szczugieł

110

81

Hubert

Klich

110

82

Maciej

Stanuch

110

83

Sebastian

Odrowąż-Piramowicz

110

84

Marcin

Spochacz

110

85

Oskar

Myszkowski

110

86

Łukasz

Narloch

110

87

Mateusz

Kolasa

103

88

Jarosław

Kijaczko

100

89

Łukasz

Kubiak

100

90

Adrian

Wójciak

100

91

Dominik

Boryło

100

92

Michał

Plata

100

93

Maciej

Pypeć

100

94

Mikolaj

Trylewicz

100

95

Filip

Nyka

100

96

Kacper

Staroń

100

97

Radek

Piotrowski

100

98

Szymon

Filipiak

100

99

Paweł

Bednarczyk

100

100

Piotr

Zaród

100

101

Wiktor

Włodarczyk

100

102

Dominika

Rybska

100

103

Maciej

Wilczynski

100

104

Mateusz

Nosalik

100

105

Tomasz

Pućka

100

106

Konrad

Owsikowski

100

Pozostali uczestnicy zdobyli poniżej 100 punktów.

Przy równej ilości punktów o kolejności decydował sumaryczny czas wysłań prawidłowych rozwiązań.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pozycja: Home > Aktualności > Wyniki Konkursu o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania Edycja II | Zaloguj